ضوابط انصراف از خرید

مهلت انصراف از خرید کالاها 7 روز از زمان خرید میباشد.

انصراف از خرید به کالاهایی تعلق میگیرد که از بسته بندی باز و خارج نشده باشد. بدیهی است هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه کالا، پلمپ، برچسب و…. ضوابط انصراف از خرید را از بین خواهد برد.

درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و هماهنگی با پشتیبانی راشا مال ، خریدار میتواند نسبت به ارسال کالا به آدرس شرکت اقدام نماید. پس از دریافت کالا توسط راشا مال وجه کالا ظرف مدت  48 ساعت کاری  به خریدار مسترد میگردد.

هزینه بسته بندی، ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید میباشند بر عهده خریدار میباشد.

انصراف از خرید کالا برای مشتریان و مصرف کننده نهایی است و شامل فروش تجاری و همچنین فروش به همکاران نمی باشد.

استرداد به دلیل مغایرت در خصوصیات دستگاه

چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 24 ساعت از زمان دریافت کالا به واحد پشتیبانی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد پشتیبانی به آدرش شرکت مسترد شود.

هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با راشا مال میباشد.

پس استرداد کالا توسط مشتری. راشا مال موظف است کالای صحیح را بدون دریافت هزینه اضافی مجددا برای خریدار ارسال کند.

در صورتی که تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد (رنگ یا مدل دستگاه)

لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با پشتیبانی راشا مال جهت استرداد کالا اقدام نماید.

  ضمانت سلامت سخت افزاری

هفت روز مهلت تست سلامت (سخت افزاری) شامل کالاهای گارانتی دار نمی باشد.

در مورد این کالاها اقدامات مربوطه باید از طریق شرکت گارانتی کننده صورت گرفته و راشا مال در این روند نقشی ندارد.

 چگونگی استرداد کالا توسط خریدار

در صورت نیاز به استرداد کالا به هر دلیل، خریدار ابتدا مراتب را با پشتیبانی راشا مال مطرح و پس از اخذ راهنمایی و دریافت تاییدیه استرداد و همچنین پس از تکمیل فرم استرداد کالا در سایت اقدام به استرداد کالا شود.

کالای خریداری شده را همراه با کارتن یا جعبه اصلی و کلیه تجهیزات به همراه فاکتور فروش مربوطه از طریق پیک یا پست پیشتاز و فقط به آدرس شرکت ارسال می دارد. در صورت ارسال ناقص لوازم، تجهیزات و مدارک کالا و بخصوص فاکتور فروش و یا آسیب به کالا و لوازم همراه آن، امکان استرداد کالا وجود نخواهد داشت.

استرداد کالا فقط در صورتی امکان پذیر است که به کالا و تمامی لوازم همراه کالا آسیبی وارد نشده باشد. بعبارت دیگر در صورت بروز اشکالات فنی و ظاهری مانند شکستن، آب خوردگی، خط و خش، ضربه دیدگی، استفاده و بکارگیری غیر معمول از کالا و کلیه مواردیکه در نتیجه استفاده نادرست از کالا توسط خریدار ایجاد شود، امکان استرداد کالا را از بین خواهد برد.

همچنین  مسوولیت ارسال کالا و رساندن کالا بصورت صحیح و سالم بدست راشامال بر عهده مشتری میباشد کالا را با شرایط فوق و صحیح و سالم بدست راشا مال برساند.

لازم بذکر است که هر گونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه اصلی کالا و یا مخدوش کردن آن امکان استرداد کالا را سلب خواهد نمود.

تبصره : قابل ذکر است محصولاتی که با گارانتی رسمی عرضه می‌شود شامل هفت روز مهلت تست و استرداد نمی‌گردد.

 

    راهنمای خرید محصولات