وبلاگ

بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا کدامند؟

بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا قطعاً باید مشخصات فنی و ویژگی‌های منحصر به فرد خود را داشته باشد. از دستگاه‌های اسپرسوساز قهوه ساز صنعتی در کافه‌ها، انواع فروشگاه‌ها، مجتمع‎های تجاری و… می‌توان استفاده کرد. خریدی مقرون به صرفه به اطلاعات کافی از محصول بستگی دارد، زمانی‌که شما به خرید اینترنتی دستگاه اسپرسوساز صنعتی فکر می‌کنید، طبیعتاً باید اطلاعاتی در مورد انواع برندها داشته باشید که بتوانید متناسب با نیاز و بودجه خود یک خرید مقرون به صرفه را تجربه کنید.

بهترین دستگاه‌های اسپرسوساز صنعتی دنیا

برندهای گوناگونی در سطح جهانی به تولید دستگاه اسپرسوساز صنعتی می‌پردازند که هر برندی با توجه به قیمت و کیفیت ساخت محصول می‌تواند به بهترین و پرفروش‌ترین برند در این زمینه تبدیل گردد. معمولاً جنس بدنه، تعداد گروپ‌های دستگاه و برند همگی از جمله عواملی هستند که باید مورد بررسی قرار گیرند.

بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا از جنسی ساخته می‌شود که بتواند مقاومت و دوام بالایی در برابر آب جوش و مواد از خود به نمایش بگذارد. عمدتاً فولاد یکی از بهترین متریال‌ها محسوب می‌شود و همچنین برندهای متنوعی وجود دارند که برخی از برندها به توان خرید مشتریان خود توجه بیشتری نشان می‌دهند و با تولید محصول باکیفیت و قیمت مناسب همیشه در رأس جدول فروش قرار می‌گیرند.

تعداد گروپ‌ها نیز فاکتور مهمی برای خرید به شمار می‌آید که معمولاً در کافه‌های شلوغ این موضوع بیشتر به چشم می‌آید. هرچه تعداد گروپ کمتر باشد، طبیعتاً قیمت پایین‌تری را می‌توانید پرداخت کنید. در ادامه به بررسی 11 مدل دستگاه اسپرسوساز صنعتی معروف در دنیا خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

1. اسپرسوساز لامارزوکو استرادا AV

چنانچه بخواهیم به معرفیبهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا بپردازیم، قطعاً مدللامارزوکو استرادا AVبهترینگزینه به شمار می‌آید؛ چرا که عملکرد این دستگاه اتومات حجمی است و در برآورد مشخصات فنی این مدل حجم بویلر بخار 8.2 لیتر، حجم بویلر دم آوریبا گروب2 یا 3  تعیین شده است. کیفیت ساخت دستگاه نمی‌تواندمسئله کم اهمیتی باشد، به این علت که کیفیت ساخت باعث می‌شود تا شما هیچ فشاری روی بازو و پای خوداحساس نکنید و قادر باشیدباکیفیت‌ترین شات‌های اسپرسو را تهیه کنید.

lamarzocco

ناگفته نماند که ظرفیت استیم بویلر 8.2 توانسته این مدل را به یکی از مدل‌های ضروری و کاربردیدر کافی‌شاپ‌ها تبدیل کند. برای ثبات قهوه نیز تعداد بالایعصاره‌گیریموضوع مهمی است. گروپ‌های اشباح برای اثبات دما نیز یک گزینه کارآمد است و به همین خاطر، شما را با تهیه شات‌هاییکسان روبه‌رو خواهد کرد. قیمت بالای دستگاه شاید برای بسیاری خوشایند نباشد، اما حقیقتاً شما یک بار هزینهمی‌کنید و در طولانی مدت نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، می‌توانید سود بیشتری به دست آورید. به همین دلیل است که برای کافی‌شاپ‌ها خرید این دستگاه می‌تواندیکخرید مقرون به صرفه و کاملاً اقتصادیباشد.

2. ویکتوریا آردوینوBlack Eagle با 3 گروپ

ما برای کافی شاپ‌هایی که مشتریان زیادیدارند، مدل 2. ویکتوریا آردوینوBlack Eagle با 3 گروپرا معرفی می‌کنیم؛ چرا که بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیامعرفی شده است و حجم بالای آنتوانسته نقطه اصلی فروش بالایاین دستگاه باشد. سیستم دوزینگ گرانشی قابلیت برنامه ریزی دارد که شما می‌توانید از ترازو‌هایی که درون سینی قطره‌چکان کار گذاشته شده است، به راحتی استفاده کرده و طبیعتاً این سیستمیک ویژگی محسوب می‌شود که بتوان با سیستم پیش-نفوذی ترکیب شده و به ثبات شات‌های اسپرسو کمک کند.

victuria

ناگفته نماند که صفحه نمایشگرTFT نیز در قسمت بالای هر گروپ باعث می‌شود تا شما دوز،فشاربخار، دمای آب داغ و دمای بویلر را بتوانید به سادگی برنامه‌ریزی کنید. همچنین طراحی این دستگاه به گونه‌ای است که شما چندان جثه بزرگی را در نظر نگیریدکه صددرصد در طراحی ظاهری و دکوراسیون کافی شاپ نیز این امر یک موضوع مهم به شمار می‌آید. فضای داخلی این دستگاه از فولاد، مس و آلومینیوم ساخته شده است تا از اتلاف انرژی به بهترین شکل ممکن جلوگیری کند.

به مشخصات فنی این دستگاه اگر اشاره‌ای داشته باشیم، حجم بویلر دم آوری 0.7 لیتر هر گروپ، حجم بویلر بخار 18 لیتر، تعداد گروپ 2 یا 3 و عملکرد این دستگاه اتومات گرانشی است. با توجه به موارد گفته شده قطعاً شما از خرید این دستگاه پشیمان نخواهید شد.

3. ساینسوMPV هیدرا 2 گروپ

کافی‌شاپ دارانی که فضای بزرگی را مدیریت نمی‌کنند، نباید نگران باشند؛ چرا که بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا متناسب با این شرایط هم ساخته شده است. دساینسوMPV هیدرا 2 گروپ یکیاز اسپرسوسازهای بسیار باکیفیتی است که در سیاتل ساخته و توانسته یکی از نمونه‌های عالی اسپرسوسازهای صنعتی به شمار آید.

قابلیت برنامه‌ریزی این دستگاه اسپرسوساز یکی از ویژگی‌های بسیارخاص آن به شمار می‌آید که توانسته حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. شما این اختیار را داریدکه برای هر گروه 6 حالت عصاره‌گیری را در کنار دمای بویلرها و شیر آب گرم به راحتی برنامه‌ریزی کنید. یک تایمر دیجیتال شات نیز برای هرکدام در نظر گرفته شده است و همچنین دستورالعمل مورد نظر خود را با تنظیم فشار می‌توانید تنظیم کنید. سیستم بای برای تنظیم سرعت جریان در زمان عصاره گیری نیزمورد استفاده قرار می‌گیرد. حجم بویلر دم آوری1.96 لیتر هر گروپ، حجم بویلر بخار7.7 لیتر و تعداد گروپ: 1، 2 یا 3 جزء مشخصات فنی ساینسوMPV هیدرا 2 گروپ بیان می‌شوند.

4. لامارزوکو لینیا مینی

برای کافی‌شاپ‌های کوچک ما مدل لامارزوکو لینیا مینی را پیشنهاد می‌دهیم که جزء پرفروش‌ترین دستگاه‌های اسپرسو ساز صنعتی دنیا به شمار می‌آید و یک ظاهر زیبای مکعبی را شما می‌توانید مشاهده کنید. البته علاوه بر اینکه در کافه‌ها و محل‌های اینچنینی می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید، اینمدل نیزبهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا به صورت خانگی هم به حساب می‌آید که کاربران خانگی زیادی را برای خرید ترغیب می‌کند. قابلیت برنامه‌ریزی این مدل نسبت به مدل‌های صنعتی بزرگتر، کمتر است. موضوع به همین‌جا ختم نمی‌شود و حقیقتاً سادگی کار با این دستگاه آن را به یکی از پرکاربرد‌ترین‌ها در سطح جهان تبدیل کرده است.

lamarozoko

قدرت بخاردهی این مدل را دست کم نگیرید؛چون‌که همینامریک ویژگی عالی و متفاوت برایاستفاده این دستگاه در محیط‌های تجاری محسوب می‌شود و برای ایجادلاته آرت نیزمیکروفومدر عرض چند دقیقه این کار را برای شما انجام می‌دهد. ناگفته نماند که این دستگاه از گروپ‌های اشباع استفاده می‌کند که این خود برایایجاد دماییکنواخت آب می‌تواند موضوع بسیار مهمی باشد. حجم بویلر دم آوری0.6 لیتر، حجم بویلر بخار3.5 لیتر، 1 گروپ با عملکردی نیمه اتوماتیک از مشخصات فنی لامارزوکو لینیا مینی به شمار می‌آیند.

5. اسلیر استیمLp2 گروپ

شما اگر جزء کافی شاپ‌دارانی هستید که علاقه دارید روش خاصیرا برای خدماتخود پیاده کنید، بهتر است بدانید که روش خواص دم آوریدستگاه اسلیر استیمLp 2 گروپاز جمله ویژگی‌هاییبه شمار می‎آید که می‌تواند برای قهوه دوستان موضوع مهمی به شمار آید.تنها بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیایعنی اسلیر استیم می‌تواند این ویژگی را برای شما به وجود آورد.

اسلیریکی از برندهای معتبری است که به هیچ عنوان نمی‌توان برای کافی شاپ‌های موج سوم این برند را یک برند بیگانه در نظر گرفت. بخار اختصاصی این دستگاه مابین بویلر بخار و استیم وند قرار می‌گیرد و به ایجاد بخار داغ و خشک‌تر کمک می‌کند، که البته استیم وندها توسط شیرهای برقی کارایی خود را به نمایش می‌گذارند و به نسبت شیرهای مکانیکی می‌توانند دوام بیشتری را تضمینکنند.

برنامه ریزی و کنترل دستی در این دستگاه به راحتی با یکدیگر ترکیبمی‌شود تا شما بتوانید تنها با 1 بار تنظیمشات و عصاره‌گیری، آن را ذخیره و به همان شکل به صورت مکرر مورد استفاده قرار دهید. استایل فوق‌العاده منحصر به فرد، حجم بویلر دم آوری هرگروپ 1.7 لیتر، حجم بویلر بخار7.4 لیتر، 2 یا 3 گروپ و عملکرد دستی یا حجمی  این دستگاه آن را به یکی از پرفروش‌ترین‌ها تبدیل کرده است.

6. نوا سیمونلی آپیا لایف 1 گروپ

کاربر پسند بودن نوا سیمونلی آپیا لایف 1 گروپرا حقیقتاًنمی‌توان انکار کرد.همین امر توانسته نوا سیمونلی آپیا لایفرا به بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیاتبدیل کند که امروزه در اکثر کافی‌شاپ‌ها شما می‌توانید این مدل را به راحتی پیدا کنید. مدل گفته شده به شکل‌های نیمه‌اتوماتیک، حجمی و کامپکت مورد استفاده قرار می‌گیرد که معمولاً راحتی استفاده برای مدل حجمییکی از دلایل خرید به شمار می‌آید.

simonli

این دستگاه برای شات گرفتن و همچنین بخار دادن به شیر به صورت همزمان می‌تواند از بویلر تبادل حرارتی استفاده کند. قابلیت برنامه‌ریزی هر گروپ 4 حجم نیز از جمله ویژگی‌های کلیدی به شمار می‌آید. قدرت بخار نوا سیمونلی دلیل اصلی انتخاب این مدل است که با تشخیص پروبی می‌توان بافت شیر و دما را به بهترین شکل ممکن در نظر گرفت تا پروسه فوم‌گیری از شیر نیز به صورت خودکار انجام پذیرد. حجم بویلرناموجود، حجم بویلر بخار5 لیتر، 1-2الی 3 گروپ و عملکردهای اتوماتیک و حجمی مشخصات فنی این مدل را تشکیل می‌دهند.

7. لاسپازیالهS2 EK اسپازیو 2 گروپ

این نکته را در نظر بگیرید که بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیانمی‌تواند دستگاه ارزان قیمتی باشد، اما اگر شما به دنبال یک خرید مقرون به صرفه هستید، قطعاً لاسپازیالهS2 EK اسپازیو 2 گروپمی‌تواندانتخابی هوشمندانه باشد که تکنولوژی‌های فوق العاده‌ای را در ساختار خود پیاده می‌کند. این مدل فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و می‌تواند به صورت کاملاً هوشمندانه استیم وندهارا بلندتر و همراه با دامنه حرکتی بیشتری به نمایش بگذارد. این‌چنینبا یک طراحی خاص، جمع جرم و منحصر به فرد رو‌به‌رو خواهید شد. این مدل فاقد حجم بویلر دم‌آوری ولی دارای حجم بویلر بخار است. 2 گروپ برای 5 لیتر با عملکرد اتوماتیک حجمی به کار می‌آید.

8. نوا سیمونلی اورلیا ویو حجمی 2 گروپ

از همین ابتدای کار بهتر است بدانید که نوا سیمونلی اورلیا ویو حجمی 2 گروپ یکی از بهترین اسپرسوساز‌هایی است که استایل آن زبان‌زد است و می‌تواند دکوراسیون فضای شما را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. به قول معروف جنبه زیبایی و کاربردی دقیقاً در کنار یک‌دیگر قرار می‌گیرند. این دستگاه موجی شکل است ودر رنگ‌های سفید مرواریدی، قرمز براق و مشکی مات به فروش می‌رسد.

ناگفته نماند که برای هر گروپ شما ۴ حجم شات را می‌توانید به سادگی برنامه‌ریزی کنید و توسط صفحه نمایش ال سی دی به مدیریت آن بپردازید، البته برنامه‌ریزی دمایبویلر، تمیزکاری، دمای آب داغ و زمان روشن خاموش شدن نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. از صفحه نمایش نیز می‌توان به عنوان تایمر هم استفاده کرد تا شما از عملکرد اتوماتیک حجمی و اتوماتیک آن بتوانید با حجم بویلر بخارک 14 لیتربه عنوان بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا استفاده کنید.

9. دستگاه اسپرسو ساز بیزرا (BEZZERA)

دستگاه اسپرسو ساز BEZZERAنیز به عنوان بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیامورد استفاده قرار می‌گیرد که معمولاً در کافی‌شاپ‌های شلوغ این دستگاه می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد.ظرفیت ۱۱ لیتری در کنار توان ۳۰۰۰ واتی صددرصد به عملکرد فوق‌العاده این دستگاه اشاره واضحی دارد.

bizra

نا گفته نماند که ۶۰ کیلوگرم وزن این دستگاه، آن را به یک دستگاه با وزنی استاندارد معرفی می‌کند. ویژگی‌هایی از قبیل مدیریتگروپ‌ها توسط ترموستات برای محفوظ ماندن دمای ثابت خصوصاًدرزماناستفادهحداکثری از دستگاه، شما دیگر جاییبرای پشیمانیدر طولانی مدت بابت خرید خود احساس نخواهید کرد.

دیگ بخار مسی، سیستم مدار هیدرولیک و مبدل‌های حرارتی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه به شمار می‌آیند تا شما همیشه بتوانید قهوه را با آب تازه دم کنید. سیستم ایمنی این دستگاه توسط شیر اطمینان و ترموستات تضمینمی‌شود و نکتهمهمی که در اینجا می‌توان به آن اشاره کرد، قابلیت تنظیم با نرم‌افزار است که در دستگاه‎های قبلی این قابلیتوجود نداشته است. شما مشخصات قهوه مورد نظر خود را وارد و می‌توانید ترکیب بی‌نظیری برای قهوه را انتظار داشته باشید. قیمت این دستگاه حقیقتاً بسیار مقرون به صرفه است و می‌تواند پاسخگوی نیاز بسیاری از کافه‌داران باشد.

10. دستگاه اسپرسو ساز جیمبالی (Cimbali)

دستگاه اسپرسو ساز جیمبالی (Cimbali)در2 مدلM27 RE و M39 به فروش می‌رسند که هرکدام را بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیامی‌توان معرفی کرد. M27 RE 4250 الی 5000 وات توان خود را با ظرفیت بویلر 11 لیتر برآورد می‌کند که با وزنی 60 کیلوگرمی یک مدل 2 گروپه به شمار می‌آید. نازل آب داغ، 2 نازل بخارآب، عملکرد اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و بدنه فولاد از جمله ویژگی‌هایدستگاه اسپرسو ساز جیمبالیمدل M27 RE بیان می‌شوند.

دستگاه اسپرسو سازCimbali مدل M39 عملکرد خود را به صورت اتوماتیک به نمایش می‌گذارد و توانی معادل 4200 تا 5000 وات دارد. گنجایش بویلر 10 لیتر، 1 لوله آب داغ، 2 لوله بخار، بدنه فولادی، وزنی حدود 105 کیلوگرم، قابلیت TURBOSTEAM milk4 cold Touch و تولید 4 نوع فوم شیر از جمله ویژگی و مشخصات این دستگاه به شمار می‌آیند. قابلیتی همچون TURBOSTEAM milk4 cold Touch می‌تواند به تولی فوم شیری باکیفیت اشاره واضحی داشته باشد.

11. دستگاه اسپرسو ساز سیمونلی مدل اورلیا (Simonelli)

مدل اورلیادستگاه اسپرسو ساز سیمونلی بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیااست که با وزن 87 کیلوگرمی خود یک دستگاه خوش وزن و البته استاندارد شناخته شده است. این دستگاه دارای 2 نازل آب جوش، 4 نازل بخار و گنجایش بویلر 17 لیتری مشخصات فنی این دستگاه اسپرسوساز را تشکیل می‌دهند. از جمله ویژگی‌‌هایدستگاه اسپرسو ساز مدل اورلیا (Simonelli) شامل:

  • سه حالت گوناگون جوش
  • کنترل دمای مخزن
  • زیبایی در طراحی ظاهری
  • سینی چکه‌گیر
  • تهیه کف شیر
  • فشار بخار قوی
  • صفحه گرم نگهدارند فنجان
  • فاقد آسیاب قهوه
  • سیستم نظافت خودکار

خرید بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا

برای خرید بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیابهترین روش قطعاً می‌تواند خرید غیرحضوری باشد. در این روش شما لازم نیست هزینه‌ای بابت واسطه را پرداخت کنید و این خود در خرید اقتصادی شما نقش مهمی را ایفا می‌کند. در گذشته خرید دستگاه اسپرسوساز با محدودیت بالایی روبه‌رو بود. در حال حاضر ولی شما با تنوع بیشتری مواجه هستید؛ چرا که می‌توانید به بررسی مشخصات هر دستگاه بپردازید و با توجه به نیاز و بودجه خود به سفارش دستگاه  اسپرسوساز صنعتی مورد نظر به صورت اینترنتی و غیرحضوری بپردازید. در خرید آنلاین اتلاف هزینه‌ای بابت رفت و آمد و مهم‌تر از همه زمان وجود ندارد.

قیمت بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا

به این موضوع اشاره کرده‌ایم که بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیابا قیمت ارزان به فروش نمی‌رسد، اما انتظار قیمت منصفانه و مناسب را می‌توانید داشته باشید. قیمتی که در خرید آنلاین محاسبه می‌شود، بسیار کمتر از قیمتی است که در بازار سنتی برآورد می‎کنید. قیمت و کیفیت دو موضوع کاملاً به یکدیگر مرتبط هستند و نمی‌توان از محصولی ارزان قیمت انتظار کیفیت بالایی را داشت. البته قیمت مناسب همیشه انتظارات مشتری را پاسخ می‌دهد، ولی قیمت مناسب با قیمت ارزان کاملاً دو مقوله متفاوت هستند.

ما از گذشته تا به امروز همیشه بهترین محصولات را با قیمتی ایده‌آل و با کیفیت ارائه می‌دهیم تا رضایت مشتری تبلیغ اصلی برای بقای کار ما باشد.

سخن پایانی

انتخاب بهترین دستگاه اسپرسوساز صنعتی دنیا کار سختی نیست، البته اگر شما با مشاورین ماهر در این حوزه مشورتی داشته باشید. این افراد با توجه به بودجه‌ای که مدنظر دارید و همچنین نوع کاربرد و نیاز، می‌توانند برندهای معتبری را به شما پیشنهاد دهند. خدمات آنلاین مزایای خود را در این شرایط به نمایش می‌گذارند. شما لازم نیست در فروشگاه‌های گوناگون ساعات طولانی را به یافتن یک دستگاه باکیفیت بپردازید، تنها کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *